Acnelyse Krem Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar Fiyatı

Yazar Yorum Yap 1.083
Acnelyse Krem Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar Fiyatı

Acnelyse Krem özellikle sivilce izlerinden ve cilt problemleri olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir kremdir. Bu krem 20 gr tüpler içerisinde eczanelerde kolaylıkla bulunabilir. Acnelyse krem sivilce çukurları giderilmesi amacı ile en çok tercih edilen leke kremlerinden bir tanesi olmuştur. Bununla beraber, kullanım alanı yalnızca sivilce çukurları değildir. Kremin uygulandığı bölgede derinin üst tabakasını yenilediği için, hemen her türlü kahverengi leke, güneş lekesi, sivilce izi gibi derinin üst katmanında oluşan defarmasyona bağlı olarak oluşan sorunları giderir. Acnelyse krem fiyatı 2018 çok pahalı olmadığından herkes tarafından kolaylıkla satın alınabilir.

Acnelyse Krem Hangi Amaçlar için Kullanılır?

 1. Sivilce ve inatçı akne tedavisinde lekelerin giderilmesi için kullanılır.
 2. Sedef hastalarının lekelerinin giderilmesi için kullanılır.
 3. Ciltteki balık pulu görünümünün tedavisinde kullanılır.
 4. Kalınlaşan derinin ideal kalınlığa getirilmesi için kullanılır.

Acnelyse Krem Kullanımı Hakkında

Acnelyse Kremin içerisinde Tretinoin adı verilen aktif bir madde içermektedir. Acnelyse krem kullananlar 2018 bu maddeye karşı kimi zaman alerjik reaksiyonlar gösterebilmektedir. Alerjik reaksiyonu gören bu kişiler kremi kullanmayı bırakmalılardır.

Krem ilk defa uygulandığı zaman ciltte sıcaklık hissi, batma hissi ve hafif kaşıntı isteği görülebilir. Acnelyse krem kızarıklık ne zaman geçer diye merak eden kişilerin endişe etmelerine gerek yok. Çünkü alerjiniz yok ise, bahdesilen bu etkiler geçici ve kısa sureli olacaktır. Bu durum alerjik reaksiyonlar ile karıştırılmamalıdır.

Ancelyse Krem Yan Etkileri

Cildiniz eğer birkaç gün sonrası uygulamalarda dahi kaşıntı, batma, kızarıklık, yanma hissi gibi rahatsızlık verici bazı tepkiler veriyor ise bu durumlarda tedaviye ara verilmesi önerilmektedir. Peki, alerjik reaksiyonu olan kişiler bu ilacı kullanmaya devam etmeleri halinde Acnelyse krem iz bırakır mı? Evet, alerjisi olan kişiler bu ilacı kullanmamalıdırlar. Bu kişiler doktorlarına başvurarak kendi cilt tipine en uygun olan dozu belirlemeli, ya da farklı bir tedavi yöntemine geçilmelidir.

Ancelyse Krem Etkileri

 1. Bu krem ile tedaviye başlanılması ile birlikte ilk bir hafta ciltte içi iltihap dolu sivilceler görülebilir, bu durum tamamen normaldir ve ilaca alerjiniz olduğunu göstermez. Bir kaç gün sonra bu hisler devam ederse bir doktora başvurmalısınız.
 2. Peki, Acnelyse krem etkisini nezaman gösterir? Bu krem kullanılmaya başladığı andan itibaren etkilerini göstermeye başlar. Krem etkisini, deride yer alan ve epidermis adı verilen tabakanın yenilenmesi sayesinde gösterir. Bu tabaka içerisinde bolca hücre bulunur. Acnelyse Krem bu hücreleri yenilemekle görevlidir. Kremin daha etkili olması arzu ediliyor ise, krem her gün aynı saatte günde iki defa harici olarak uygulanmalıdır. Kremin etkilerinin kalıcı olması için yaklaşık 4 ay kadar düzenli kullanılması gerekmektedir.
 3. Bu kremi kullandıktan sonra cildinizde yer alan siyah noktaların da ortadan kalktığını gözlemleyeceksiniz. Sivilce izlerinde etkili olduğu kadar, iltihaplı olan sivilcelerin de kurutulmasına etki eder.
 4. Cildin üst tabakasını olduğu kadar, cildin alt tabakasını da yenileyerek, tedavinin kalıcı olması sağlanır.

Acnelyse Krem Faydaları Nelerdir?

 • Acnelyse krem cildin üzerinde ve altında bulunan ölü hücreleri atarak, cildi yeniler.
 • Cilt yüzeyinde kirlerin ve bakterilerin oluşmasını engeller.
 • Deri üzerindeki kahverengi lekeleri, güneş lekelerini ve çatlakları giderir.
 • Ciltte bulunan sivilceleri kısa sürede ortadan kaldırır.
 • İçerisi iltihaplı olan aknelerin kurutulmasında yardımcı olur.
 • Cilde taze bir görünüm katar.
 • Cilde parlaklık verir.
 • Acnelyse Krem ciltten ölü derilerin atılmasını sağlar.
Etiketler