Akciğer Detoksu Nedir? Kullananlar, Şikâyetleri ve Kullanıcı Yorumları

Yazar Yorum Yap 5.703
Akciğer Detoksu Nedir? Kullananlar, Şikâyetleri ve Kullanıcı Yorumları

Akciğer Detoksu

Halk arasında sigara detoksu olarak da bilinen akciğer detoksu, içinde bulunan siyah havuç ve diğer besinler sayesinde sigarayı bırakmanıza yardımcı olabileceği gibi sigaranın ciğerinizde bıraktığı hasarı zaman içerisinde geçirme potansiyeline de sahiptir. Bizler de bugünkü yazımızda akciğer detoksu’nun gerçekten işe yarayıp yaramadığını, kullanıcıların akciğer detoksu hakkında nasıl yorumlar yaptığını sizler için derledik. Bu yazımızda akciğer detoksu ile ilgili bilgileri göz önünde bulundurarak, sizler de akciğer detoksu kullanıp kullanmamaya karar verebilirsiniz.

Akciğer Detoksu
Akciğer Detoksu

Akciğer Detoksu Nedir?

Akciğer detoksu; siyah havuç özü, zencefil, ekinezya, dağ nanasi, kekik otu ve meyan kökü gibi doğal içeriklere sahip bir temizleyici üründür. Başta sigara dumanı olmak üzere çevredeki zararlı gazların ve çeşitli maddelerin akciğerlerimizde hapsolması sonucunda akciğerlerimiz hasar görebilir ve bir müddet sonra kanser riski de meydana gelebilir. Bu noktada doğal bir akciğer temizleyici görevi gören Akciğer detoksu ile akciğerlerin temizlenmesi mümkün olabilmektedir. Tamamen doğal bitkilerden oluşmuş olan Akciğer detoksu, içerdiği maddelerin etkisi ile sigarayı bırakmanıza yardımcı olabileceği gibi sigaranın ciğerlerinize vermiş olduğu hasarın giderilmesine de yardımcı olabilmektedir.

Akciğer detoksu fiyatlarına bakacak olursak;

  • 15 günlük akciğer detoksu: 64 TL + 7 TL kargo bedeli
  • 30 günlük akciğer detoksu: 109 TL + ücretsiz kargo
  • 60 günlük akciğer detoksu: 182 TL + ücretsiz kargo gibi piyasada ortalamasında fiyatlarının olduğunu söyleyebiliriz.

Akciğer Detoksu Nasıl Kullanılır?

Akciğer Detoksu Nasıl Kullanılır
Akciğer Detoksu Nasıl Kullanılır

Akciğer detoksu siparişi veren kişiler, akciğer detoksuna sahip olduktan sonra akciğer detoksu nasıl kullanılır? Sorusuna da cevap aramaktadırlar. Sipariş verdiğiniz ürünün içeriisnde 15 adet şişe bulunmaktadır. Bu durumda günde 1 adet kullanmanız gerekir. Genellikle sabahları kullanmanız gereken Akciğer detoksunun 1 şişesini 1 bardak suyun içine koyarak içebilirsiniz.

Akciğer detoksu kullanmaya başladığınız ilk günden beri balgam atmanız beklenmektedir. Lakin sigara içenlerin sürekli olarak balgam attığı göz önünde bulundurulduğu zaman Akciğer detoksu ile daha fazla balgam atılması beklenilir.

Akciğer Detoksu Kullanıcı Yorumları

Akciğer detoksu kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman çoğu yorum insanlar hakkında şüphe uyandırabilecek yorumlar olduğu göze çarpmıştır. Kimisi 20 yıldır sigara içen ve bu yüzden ayakları tutmayan babasının anide koşmaya başladığı gibi yorumlar yapması akciğer detoksu ile alakalı yorumların inandırıcılığına gölge düşürmektedir. Ancak Akciğer detoksu içerinde barındırdığı doğal maddeler sayesinde sigara kullanımını ve ciğerlerin temizlenmesine doğrudan etki edebilecek bir etkiye sahip olduğu için var olan kullanıcı yorumlarına takılmamak gerekir.

Bir başka dikkat çeken nokta ise Akciğer detoksu satışı için sürekli bir kampanya hallerinin olmasıdır. Uzun süreli veya kısa süreli fark etmeksizin Akciğer detoksu satışı yapan yerlerin sürekli olarak ürün stokunun azaldığını bildirmesi ve bu durumunda hiç sona ermemesi, Akciğer detoksu ile alakalı soru işaretlerine neden olmaktadır.

Akciğer Detoksu Şikâyetleri

Akciğer detoksu şikâyetleri arasında henüz çok şiddetli bir şikayetin oluşmadığını belirtmek gerekir. Bununla birlikte tamamen doğal içerikli olan Akciğer detoksunu güvenilir yerlerden almanız sağlığınız için son derece önemlidir. Aksi takdirde kimyasal içerikli olan ve Akciğer detoksu adı ile satılan ürünlerin kullanılması hayati tehlikeleri de beraberinde getirebilir.

 

Etiketler