Baby Face Beauty ile gelen gençlik!

Yazar Yorum Yap 1.451
Baby Face Beauty ile gelen gençlik!

Baby Face Beauty ile cilt bakım uygulaması son dönemlerde oldukça popüler olan ve oldukça etkili olması nedeni ile de her yaş gurubunun sıklıkla tercih edebileceği ve tercih ettiği medikal uygulamalar arasında yer almaktadır. Diğer cilt bakım uygulamalarından farklı olan baby face beauty ile cilt bakım işleminde, lazer sistemlerinin kullanılıyor olması çok daha etkili ve kalıcı sonuçlar sunmasına neden olmaktadır.

Baby face beauty nedir?

Baby Face Beauty ile cilt bakım uygulamasında, 1927nm dalga boyuna sahip olan thulium lazer sistemi kullanılmaktadır ve kullanılan bu özel sistem sayesinde de ciltte hem bakım hem de yenilenme gerçekleştirilmektedir. Thulium lazer ışınları ile uygulama esnasında deride mikro kanallar açılır ve açılan bu kanallara kişilerin sorunlarına yönelik olarak seçilen bazı etken maddeler yedirilmektedir. Uygulamada kullanılan bu özel maddeler ise; A vitamini, C vitamini, Tranexamicacid; Resveratrol ve kök hücre içeren nano partiküküllü Lasemd ampulleridir.

Leke Tedavisi ise yine kliniğimizde uzman doktorumuz ve ekibimiz tarafından birçok farklı teknik ve teknoloji ile uygulanmakta olan medikal uygulamalar arasında yer almaktadır. Tıpkı baby face beauty uygulamasında da olduğu gibi leke tedavisi uygulamalarında son teknoloji sistemler yer almaktadır.

Leke tedavisi yöntemleri nelerdir?

Leke tedavisi alanında kliniğimizde uygulanmakta olan işlemler; mezoterapi, kimyasal peeling uygulaması, mezolift uygulaması, clearlift ile lazer tedavisidir. Bahsettiğimiz bu yöntemler kişilerin leke durumlarına göre uzmanlarımız tarafından muayene edilerek belirlenmektedir.

Kimyasal peeling nedir ve leke tedavisi nasıl yapılır?

Kimyasal Peeling uygulaması ile yapılan leke tedavilerinde, cildin üst tabakası soyularak, cildin yenilenmesi ve bu sayede de var olan leke problemlerinin giderilmesi sağlanır. Kimyasal peeling işleminde asıl amaç, cildin hasar gören üst tabakasını kaldırmak ve alt tabakalarında yeniden bir yapılanma süreci başlatmaktır. Eskiye oranla çok daha kolay ve ağrısız bir şekilde uygulanan kimyasal peeling ile leke tedavisi hakkında detaylı bilgi için hemen www.drmustafakaratas.com internet sayfasını ziyaret edebilir ve sitede yer alan iletişim bölümünden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Etiketler