Baby Face Beauty ile pürüzsüz bakımlı ciltler

Yazar Yorum Yap 1.550
Baby Face Beauty ile pürüzsüz bakımlı ciltler

Baby Face Beauty kısa zaman önce hayatımıza giren ama çok kısa bir sürede de yayılan bir cilt bakımıdır. Aslında cilt bakımı deyip konuyu kapatmak oldukça büyük haksızlık olacak çünkü bu teknik gelmiş geçmiş en iyi cilt bakımı diyebiliriz. Hatta bir cilt bakımında da daha öte. Baby Face Beauty ile cildinize lazer destekli bakım yapılacak ve cildin en altına ulaşılarak mineral ev vitamin takviyesi yapılarak cildin yenilenmesi sağlanılacak.

Baby Face Beauty kimler yaptırabilir

Cilt bakımı yaptırmak isteyen herkes rahatlıkla yaptırabilir. Aynı zamanda Baby Face Beauty güneş lekelerinde, hafif kırışıklıklarda da oldukça etkili bir ürün. Dolayısı ile bu gibi sorunlarınız var ise farklı tedaviler yerine derinlemesine temizlik ve bakım sağlayacak olan Baby Face Beauty lazer sistemini deneyebilirsiniz.

Baby Face Beauty ne kadar sürüyor?

Baby Face Beauty seansı toplamda 6 ya da 7 dakika gibi oldukça kısa bir sürede bitiyor. Sonrasında ise bir hafta ara vererek ortalama olarak 3 kez seansa gitmeniz yeterli oluyor olacak. Özellikle seansın çok kısa olması, yoğun olarak çalışanları çok cezp ediyor.

Velashape ile de tüm cildiniz gençleşsin

Yüzümüzü güzelleştirdik ve gençleştirdik ya peki vücutlarımız dediğinizi duyar gibiyiz. Hatta selülit şikayetleriniz var ise Velashape tam aradığınız teknik olacak diyebiliriz.

Velashape kilo verdirmeye yarar mı?

Velashape bölgesel olarak kilo vermenize ve portakal görüntünüzden kurtulmaya yarar ama bir kilo verme yöntemi olarak yani zayıflama yöntemi olarak kullanılmamalıdır. Zaten doktorunuz bunun sizin için uygun olup olmayacağını ve hatta uygulama yapıldığında sonuç alıp almayacağınızı anlatıyor olacak.

Velashape nasıl çalışıyor?

Velashape kızılötesi yardımı ile yağ hücrelerini küçültme yapıyor ve bunun yanı sıra vakum tekniği ile de kan dolaşımını artıyor. Uygulama yapılan bölgelerde incelme meydana geliyor. Aynı zaman da sıkılaşma da hissettiğiniz sonuçlardan biri olacak. Kısaca hem yüzünüz için hem de tüm bedeniniz için en etkili tedavileri ve sonuçları adresinden buluyor olacaksınız.

Etiketler