Babyfacebeauty İle Yeni Cilt Bakımı

Yazar Yorum Yap 1.042
Babyfacebeauty İle Yeni Cilt Bakımı

Birçok pahalı fiyata alına ve sürülen kremler ancak bir yere kadar etki eder. Cildin altına geçme kapasiteleri çok düşük olduğu için istenilen sonucu vermekten oldukça uzakta kalırlar. Oysa artık Baby Face Beauty uygulaması ile yaklaşık 7 dakika içinde bitecek bir teknoloji ile karşılaşıyor olacaksınız. BabyFaceBeauty teknolojisi Thulium lazer teknolojisi ile bir dakika içinde 6 bin mikro kanal açıyor ve dolayısı ile bu açılan kanallardan da kişiye özel aktif içeriği naklederek cildin tazelenmesine ve gençleşmesine yardımcı olur.

BabyFaceBeauty neden tercih etmeliyim?

Sizlerde her ay yenilemek zorunda kaldığınız bakımlardan bıktı iseniz ya da birçok farklı kremi kullanmaktan bıktıysanız daha doğrusu paralarınızı çöpe atmaktan bıktı iseniz o halde BabyFaceBeauty tercih nedeni olmalıdır. Sizler için uygun olan anti aging maddeleri cildinize kazandırır ve cildiniz yenilenerek kısa sürede istenilen sonuca ulaşmış oluşur. Yaşlanma belirtileri yavaşlar ve cilt başarılı sonuçlar vermeye başlar.

BabyFaceBeauty ne kadar sürüyor?

BabyFaceBeauty uygulaması için 3 ya da 4 seans yeterli olacaktır. Her hafta düzenli olarak bu seanslarınıza girebilir ve tedavi olabilirsiniz. Zaten baha ettiğimiz gibi yaklaşık 7 dakika sürdüğü için zamanınızı almıyor olacak.

BabyFaceBeauty yan etkisi var mıdır? Acı verir mi?

BabyFaceBeauty uygulamasının herhangi bir yan etkisi yoktur. BabyFaceBeauty uygulaması yaparken acı duymazsınız. Üstelik bunun için bir krem filan sürmek zorunda dakalmazsınız. Oldukça konforludur ve acı hissetmeden gençlik aşılmaya başlarsınız. İlk yapıldıktan sonra bir saat boyunca bir kızarık görülebilir ama bu da 1 saat sonra yok oluyor olacak.

BabyFaceBeauty etkisi hemen görülür mü?

BabyFaceBeauty teknolojisinin etkileri ilk seansınıza girdikten birkaç saat sonra kendini göstermeye başlar. Hemen parlak bir cilde sahip olduğunuzu görebileceksiniz. Dolayısı tamamen seanslarınızı bitirdiğinizde ne kadar fark yaratacağını göreceksiniz.

BabyFaceBeauty her yerde

BabyFaceBeauty cihazları artık hemen hemen tüm kliniklerde kendini göstermeye başlayacak. Müşteri olarak mutlaka BabyFaceBeauty cihazlarını tercih etmelisiniz. Eğer klinik sahibi iseniz de bu teknolojiyi mutlaka müşterilerinize sunmayı ihmal etmemelisiniz. Kısaca Thulium lazer destekli Lutronic marka cihaz ile artık hızlı ve etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Etiketler
« Önceki konu