Bepanthol Baby Ekstra Koruma Nasıl Kullanılır Fiyatı

Yazar Yorum Yap 1.411
Bepanthol Baby Ekstra Koruma Nasıl Kullanılır Fiyatı

Hassas ciltler için geliştirilmiş ve doktorlar tarafından sık sık tavsiye edilen Bepanthol Baby Ekstra Koruma pişik önleyici bir merhemdir. Bebeklerin cildi oldukça narindir. Bundan dolayı bebeğe sürülecek krem de narin ciltlere uygun olmalıdır. Fakat Bepanthol Baby Ekstra Koruma yalnızca bebekler için değil yetişkin insanın rahatlıkla tercih edebildiği bir kremdir.

Kolay sürülebilen kıvamı ve geçirgen bir yapısı olan bu krem bebeklerin ciltlerinin hava almasını sağlar. Böylece oluşabilecek kızarıklık ya da tahriş gibi problemleri önler. Parfüm, paraben, antiseptik, koruyucu ya da renklendirici herhangi bir madde içermeyen Bepanthol Baby Ekstra Koruma bebeklerin ciltlerini gönül rahatlığıyla sürülebilmektedir.

Bebeklerinin poposundaki pişikleri önlemek isteyen kişiler, bez değiştirdikleri sırada ince bir tabaka halinde sürerek kremi uygulayabilirler.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Özellikleri

Bu krem içindeki etken maddeler sayesinde ciltte önemli bir koruma sağlamaktadır. Bepanthol Baby Ekstra Koruma faydaları ise şunlardır:

  • Geçirgen fakat sızdırmayan içeriği ile cildin nefes alarak idrarın yaratacağı tahrişe karşı koruma,
  • Dışkıda tahrişe neden olabilecek enzimlere karşı koruma,
  • Sürtünme sonucunda oluşabilecek tahrişlere karşı koruma.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma’nın içeriğinde yer alan şeyler ise şu şekildedir:

  • Cildin en uygun nem seviyesini korumak için zeytinyağ gibi doğal yağlar,
  • Cildin bariyer fonksiyonunun gelişimine katkıda bulunan B12 vitamini,
  • Cildin doğal nemlendirici sürecine destek olan B5 vitamini.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Kullanım Şekli

Bezler bebeklerinin ciltlerinin hava almasını önleyebilir ve tahriş edebilir. Oldukça hassas olan bebek ciltlerinin bu tür tahrişlerden korunması gerekmektedir. Bunun için de en etkili yollardan bir tanesi Bepanthol Baby Ekstra Koruma’dır. Bepanthol Baby Ekstra Koruma kullanımı bebeğin bez değişimi sırasında iyice temizlenmiş poposuna ince bir tabaka halinde uygulanmalıdır. Bu kremin her alt değişimi sırasında sürülmesi tavsiye edilmektedir. İçindeki cildin hava almasını sağlayan yapısı ile her alt değişiminin ardından kullanılması oluşabilecek tüm cilt hassasiyetlerinin önüne geçmiş olacaktır.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Diğer Kullanım Alanları

Bu krem hassas bebek ciltleri için özel olarak geliştirilmiştir. Fakat Bepanthol Baby Ekstra Koruma’yı bir tek bebekler kullanmamaktadır. Yetişkinlerde de oluşan bazı cilt problemleri için bu krem önerilmektedir. Bepanthol Baby Ekstra Koruma en çok dövme sonrasındaki iyileşme sürecinde kullanılması tavsiye edilmektedir. İçindeki etken maddeler ile dövme yapılma sırasında oluşan yaraları iyileştirirken, dövmede kullanılan boyanın da solmasını engellemektedir. Bu yüzden de en çok bu krem tavsiye edilmektedir.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Zararları

Bepanthol Baby Ekstra Koruma kullananlar bu kremin oldukça etkili olduğunu söylemektedir. Özellikle forum sitelerinde pişik kreminin yüze faydaları hakkında yazılar bulunmaktadır. Bu krem oluşabilecek tüm tahrişleri ve pişikleri önlemek için geliştirilmiştir. Bu yüzden bebek poposu gibi en hassas bölgelerde bile kullanılabilmektedir. Dermatolojik olarak test edilmiş olan Bepanthol Baby Ekstra Koruma’nın pek fazla yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat yine de ailelerin dikkatli olmalarında fayda vardır. Ebeveynler fark ettikleri en ufak bir terslikte doktorları ile iletişime geçmelidir.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Satın Alma Yolları

Pişik için en önemli kremlerden bir tanesi olan ve hem bebeklerde hem de yetişkinlerde gönül rahatlığı ile kullanılabilen Bepanthol Baby Ekstra Koruma pişik kremi 100 gr tüm eczanelerde satılmaktadır. Kişiler en yakın eczaneye giderek kremlerini alabilmektedir. Reçetesiz alınabilen bu kremin internet alışveriş sitelerinden de temin edilebilmesi mümkündür. Bepanthol Baby Ekstra Koruma internetten satın alınabilmesi için de birçok farklı alışveriş sitesi seçilebilmektedir.

Etiketler