Boldixil Şampuanın Kullanımı Nasıldır ? Faydaları Nelerdir ? Yan Etkisi Var Mıdır ?

Yazar 1 Yorum 1.340
Boldixil Şampuanın Kullanımı Nasıldır ? Faydaları Nelerdir ?  Yan Etkisi Var Mıdır ?

Boldixil Şampuanı Esas itibari ile saç dökülmesini önlemeye yönelik bir şampuandır. Bunu da saç diplerini besleyerek yapar ve böylece dökülme durur ve aynı zamanda daha sağlıklı saç kıllarının oluşmasına yardımcı olur.

Şampuanın içindeki etken madde olan ginseng, kara sarımsak özü ve başka birkaç bileşen sayesinde bu olumlu etki sağlanmış olur. Tamamen doğaldır ve asla saçlara ve saç derisine zararlı bir etki bu güne kadar tespit edilmemiştir. Bu açıdan bakıldığında boldixil şampuan tamamen doğal bir üründür.

Nedir Bu Boldixil Şampuan?

Yeni saçların oluşumuna olumlu katkısı olduğu gibi saç diplerinin ve saç derisinin de sağlıklı yapısının korunmasına yardımcı olur. Kısa sürede saç derisine nüfus etmesi sayesinde saç derisinin güçlenmesine hemen yardımcı olmaya başlar. Saç derisindeki kan akışının düzenli ve daha sağlıklı olmasına ciddi yardımcı olarak saç diplerinin sağlıklı hale gelmesi ve daha gür saçlar çıkmasına doğrudan etki eder. Ginseng sayesinde saç oluşumu çok daha hızlı olur ve olumlu etkinin görülmesi çok daha kısa zaman alır.

Faydaları Nelerdir Ve Yan Etkisi Var Mıdır ?

Kolayca emilim özelliği sayesinde etkisini çok daha kısa sürede gösterir Daha gür saç oluşumuna ciddi katkı sağlar Saç tellerinin daha kalın olmasını sağlar ve böylece daha gür bir saç oluşur Böylece koparak dökülen saç oranı çok daha azalmış olur Saç köklerini besleyerek onarmaya yardımcı olur ve saç köklerinde uyarıcı etkiler meydana getirir Hormonlara olumsuz bir etkisi saptanmamıştır Saç derisinin yağlanmasının önüne geçer ve böylece derinin hava almasını sağlayarak saç dökülmelerinin önünde ciddi bir engel oluşturur Bu güne kadar bir yan etkisi görülmemiştir Saç kıran sorunu olanlar bir uzmana danışarak rahatlıkla bu şampuanı kullanabilirler Bu şampuanı kullananların yorumlarına ve olumlu geri dönüşlerine bakıldığında çok rahatlıkla kullanılabileceğini söyleyebiliriz Saç derisiyle ilgili bir problem yaşanıyorsa mutlaka bir uzmana danışıp kullanmak gerektiğini belirtmek gerekir Eğer bu yönde bir problem yoksa boldixil tüm saç ve deri tiplerine uygun bir şampuandır.

Kullanımı Nasıldır ?

Diğer şampuanlarla kullanım açısından hiç bir fark yoktur. Duş esnasında diğer saç şampuanlarınızın yerine bu ürünü kullanmanız yeterlidir. Aynı anda bir başka şampuanı kullanmamanız tavsiye edilir. Günde en fazla iki defa kullanılmalıdır. Şampuanı saçınıza ve derinize uyguladıktan sonra hemen durulamayıp 2-3 dakika kadar bekledikten sonra durulamak gerekir. Durulama işlemini bol su ile yapmak gerekir. Gerçek etkiyi görebilmek için kesinlikle sertifikalı ve gerçek ürünlerin kullanılması gerekir. Asla ucuz fiyat adı altında satılan boldixil adı altında satılan ürünlere itibar etmemek gerekir. 39 TL olan fiyat gerçek fiyat olup bunun altında satılan ürünler kesinlikle gerçek ve orijinal ürünler değildir.

Memnun Kalanların Oranı Nedir ?

Ürünü kullanan 250 kişi fikirlerini aşağıdaki gibi belirtmiştir. Harika 138 kişi Beğendim 61 kişi Fena değil 32 kişi Beğenmedim 19 kişi Yukarıdan da anlaşılacağı gibi kullanıcılar büyük oranda üründen memnun kalmış ve olumlu etkilerini görmüşler ve fikirlerini yukarıdaki tabloda olduğu gibi belirtmişlerdir. Ciddi saç derisi problemi olmayanlar çok rahatlıkla bu şampuanı kullanarak olumlu etkisine kısa sürede şahit olacaklardır.

 

Etiketler

1 Yorum