Botoks Etkisi Yaratan Kremler

Yazar Yorum Yap 2.160
Botoks Etkisi Yaratan Kremler

Cildi, insanın hayatı boyunca yanındadır. Cildin güzelliği ve sağlığı herkes için önemlidir. Cilt problemleri yaşla birlikte artar. Hem sağlık hem de iyi görünmek için tenimize özen göstermeliyiz. Her ten yaş aldıkça kurumaya, elastikiyetini kaybetmeye başlar. Leke, akne, kırışıklık en sık rastlanan cilt sorunlarıdır.

Otuzlu yaşlardan itibaren gözle görülür hale gelen kırışıklık ve çizgiler için önlem almak, oluşmuş sorunları düzeltmeye çalışmak gerekir. Özellikle dudak kenarlarında erken yaşlarda bile ince çizgiler oluşur. Kaş arası ve alın da en çok çizgi oluşan diğer bölgelerdir. Tenimize için en önemli şey nemdir, sudur. Ten, güneşe, soğuğa çok fazla maruz bırakılmamalıdır. Her gün yeterli oranda su içilmelidir. Her şeye rağmen yaş alma belirtileri yüzde, elde ve boyunda görülmeye başlar. Düzeltmek içinse botokstan faydalanmak etkili olabilir. Ancak botoksun çok doğru yapılması gerekir. Yanlış yapılması çok ciddi sorunlar yaratabilir. Botoks hızlı sonuç verir. Botoksun iğnelerle yapılması ve fiyatının biraz yüksek olması nedeniyle kurtarıcı olan kozmetik sektörü olmuştur. Geliştirilen çok etkili formüller çok iyi sonuçlar vermektedir.

Özellikle kadınlar için dış görünüşleri çok mühim olsa da artık erkekler de genç ve taze görünmek için yöntemler aramaktadır. Kişisel bakımına vazgeçilmez ürünleri olan kremler, nemlendiriciler cildimizin istediğimiz gibi hoş görünmesini sağlar. İlgilenilmeyen bir cilt çabuk yaşanacaktır. Cildin korunması sağlık için de çok önemlidir. Botoks etkili yüz kremleri oldukça fazla ilgi görüyor.

Botoks Etkili Kremler

Bu kremlerin cildi yenileme ve güneşten koruma gibi özellikleri de vardır. Kremler serum şeklinde de olabilir. Botoks etkisi yapan kremler ağrısız, acısız bir şekilde cildin uzun yıllar güzelliğini korumasına yardımcı olur. Fiyatları çok makul olup uzun süreli kullanım sağlarlar. Hem yüze hem ele ve boyuna uygulanır, parmaklarla yavaşça ovarak sürülürler. Botoks etkili kremleri eczane ya da kozmetik ürün mağazalarından edinebilirsiniz.

Bu kremlere örnekler verecek olursak uzun bir marka listesi oluşabilir. Botoks etkili krem markaları örnekleri şöyledir:

Avene Eluage Krem:

Bu krem çok etkili olup en derin kırışıklıklar için bile çözüm olacaktır. Her cilde uygundur. Cildi nemlendiren, sıkılaştıran bir kremdir. Yumuşak bir ten sağlar.

La Roche Posay Redermic R Krem:

İlerlemiş yaşlara uygun bir krem olup cildi aydınlatma özelliği vardır.

Lifecell Krem:

Tüm yüze uygulanır. Az miktar yeterli olacaktır. Parmağınıza birkaç damla kadar alıp yedirin. Bu krem cildi yumuşatır, taze bir ten sağlar.

Axdivol Krem:

Bu kremi ele, yüze sürebilirsiniz. Burun, göz çevresi ve dudak çevresinde etkilidir.

Farmasi Age Reversist Krem:

Bu krem gözaltına da sürülen, fayda sağlayan bir kremdir. Etkisi çabuk görülen bir kremdir. Sarkmalar, çizgilere ve gözeneklere karşı çok faydalıdır.

Lancome Primordial Sakin Recharge Bakım Kremi:

Krem, yaşlanmayla savaşır. Güneşten  korur. Pürüzsüzlük sağlayan bu kremin etkisi kısa sürede farkedilir.

Loreal Revitalift Laser ×3 Gece Kremi:

Çizgileri açan bu krem sarkmalar karşı da etkilidir. Kaş altlarına da uygulanır. Yüz şeklini ortaya çıkarması için bu kremi yukarı doğru sürmelisiniz.

Etiketler