Covid aşılarına ulaşmak artık çok kolay

Yazar Yorum Yap 922
Covid aşılarına ulaşmak artık çok kolay

Covid aşılama işlemlerinde 35 yaş altındaki vatandaşlarımıza kadar ilerleyen süreç şuanda sgk lı olan her birey için geçerli oldu ve bu durum aşılanma oranını %70 lere kadar çıkarttı. Bu vesile ile sağlık bakanlığımız ve hükümetimize teşekkürlerimizi iletiyoruz. İçinde bulunduğumuz durumda vaka sayıları artık 4-6 bin aralığında bir banda yerleşirken aşılama süreçleri devame ttiği takdirde bu oranın çok daha düşeceğine hem fikiriz. Öncelikle bu duama hepinizin katılacağını düşünerek, allah güzel memleketimize, dünyada ki tüm vatandaşlarımıza, vatanımızı vatan kabul etmiş hiç kimseye bir daha bu durumu , vaziyeti yaşatmasın inşallah.

Şu anda aşılama takvimleri bir ray üzerinde ve sürekliliğini koruyor ayrıca aşılama alanları devlet hastanelerinin dışına taşmış olması hasebiyle sorunlu görüntüler ve mağdur kişilerin olmaması da büyük bir avantaj. Aşı noktaları meydanlık alanlara kadar yaygınlaştı ve özellikle esnafın yoğun olduğu kesimlerde kurulan çadır ve esnaf , dernek, birlik gibi alanların aşılama alanı için mini bir hastaneye çevrilmiş olması zaman ayırıpta aşıya gidemeyen kişilerinde aşıya ulaşabilmelerini sağladı.

Örneğin istoç bölgesinde yoğun bir oto alım satımı yapan kitle var ve bu kitle hastaneye ulaşma konusunda sürekli iş temposunda erteleme ihtimali yüksek bir kitleydi ve devletimiz büyük bir adımla hemen otomobilciler federasyonuna bağlı ve alım satım yapan galerici esnafını çevreleyen biir platform olan İMAS ofislerinde aşılama alanarını kurdu. İmas girişi fatura ödeme merkezi alanının hemen bitişiğindeki bu alanda ücretsiz ve seri bir şekilde aşılama işlerinizi randevusuz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak : https://www.faturaodememerkezi.com/

Etiketler