Dermatoloji Ankara

Dermatoloji Ankara
Paylaş
 

Derimiz vücudumuzun en önemli organıdır. Dermatolojinin ilgi alanı deri problemleri, derinin uzantısı olarak bilinen saç ve tırnak problemleri ve cinsel yolla bulaşan (zührevi) hastalıklardır.

Dermatoloji Nedir?

Dermatoloji, cilt hastalıklarını araştıran ve tedavi eden bilim dalıdır. Dermatologlar egzama, kurdeşen ,vitiligo (beyaz lekeler), sedef hastalığı (psöriasis) ve deri lenfoması  gibi önemli deri hastalıklarına yıllardır etkili çözümler bulmuşlarıdır. Bunun yanında akne, sivilce ve ciltteki lekelerin dış görünüşü direk etkileyen problemlere de tıbbı ve estetik amaçlı uygulamalar yapmaktadırlar. Dermatolojinin ilgi alanı oldukça geniştir. Tüm yaş grubundan hastalar ile ilgilenmektedir.

Armin Müştak Kimdir?

Dermatoloji Ankara, 1967 İran Tebriz doğumlu olan Armin Müştak Tebriz de Tıp Fakültesinde ilk lisans eğitimini tamamlamıştır. 2001’de ise Ankara Üniversitesi Dermatoloji bölümünü hak ederek eğitimini sürdürmüştür. Tıp dünyasında ise Sağlık Sosyal Vakfı’na bağlı Dirimsel Tıp Merkezinde , Koru Hastanesinde, Etimed Hastanesinde Dermatolog Uzman olarak hizmet vermiştir. Şuan Çankaya’da Ankara dermatoloji hizmeti vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Karpuz Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...
Bu yazı 689 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

DMCA.com Protection Status