Eeose Sakal Serumu İşe Yarıyor Mu? Kullanımı Ve Fiyatı

Yazar Yorum Yap 1.203
Eeose Sakal Serumu İşe Yarıyor Mu? Kullanımı Ve Fiyatı

Eeose sakal serumu seyrek ve az çıkan sakalların güçlendirilerek bu sorunu ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır. Her ne kadar sakal tıraşları zor gelse bile seyrek sakal sahibi olmak erkeklerin hoşlarına gitmez. Erkeklerin imaj aracı olan sakalların her erkek için ayrı bir anlam taşıdığı bilinmektedir. Sakalları az ve güçsüz çıkan erkekler bu durumdan kurtulmak için sakal serumu kullanmayı tercih ederler.

Eeose sakal serumu kullanımı ile cilt beslenerek kıl kökleri güçlenmekte ve oldukça verimli geri dönüş sağlanmaktadır. Eeose sakal serumunu günde 1 defa uygulamak yeterli olmaktadır. Eeose Serum uygulama öncesinde cilt tıraş edilmelidir. Tıraşlı ve temizlenmiş bir cilde yapılan uygulamalarda serumun faydası daha fazla görülmektedir. Eeose serum yüze hafif masajlar yaparak uygulanır ve işlemin tamamlanmasının ardından durulama yapmaya gerek olmamaktadır. Farklı mililitreler halinde satılan Eeose sakal serumu fiyatı şişelerin büyüklüğüne göre ve alınan adetlere göre değişiklik göstermektedir.

Eeose Sakal Serumlarının Etkisi Ne Kadar Sürede Gerçekleşir?

Eeose sakal serumu kullananlar serumun etkisini görmek için şartlarına uygun olarak kullanmaları gerekmektedir. İstikrarlı ve düzgün olarak kullanılan Eeose serumlar oldukça işe yaramaktayken aksi durumlarda pek fayda sağlamamaktadır. Kullanılan Eeose serumların kıl kökleri ve sakal görüntüsünün güçlendirici etkisini görmek için en az 30 gün aralıksız olarak düzenli bir şekilde kullanılması gerekmektedir.

30 gün sonunda serumun faydalarını ve etkilerinin sakallarda görmek mümkün olmaktadır. Eeose serumların tam etkisi ise kullanıma başladıktan 4 ay sonunda görülmektedir. 4 ay düzenli olan kullanımlarda 4. ayın sonunda serum uygulanan sakallar daha gür ve gösterişli bir görüntüye sahip olmaktadır. Bütün sakal bölgesine yapılan 4 aylık uygulamalarda alınacak olan 2 adet 75 ml Eeose sakal serumu ultra forte yeterli olmaktadır.

Eeose Sakal Serumlarının İçeriklerindeki Bileşenler Nelerdir?

Eeose sakal serumlarının içeriğinde bulunan etkili bileşenler nedeni ile sakalları ve bıyıkları besleme etkisi oldukça kuvvetlidir. Bileşkenler içerisinde doğal bitki özleri ve E vitamini ile cildi beslemesi yanı sıra kıl köklerini beslemektedir. Eeose sakal serumlarında bulunan doğal bitki özleri ve E vitaminleri içeren bileşkenler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Panthenol
  • T. Terresteris
  • Forskohlı ve Biotin
  • GP4G
  • Cell Active
  • Vital Et
  • Peptide Complex
  • Kerastime S vitaminlerdir.

Oldukça etkili olan bu bileşkenler kıl köklerini besleyerek sakalları güçlendirirken bakımlı bir hale gelmesinin sağlamaktadır.

 

Eeose Sakal Serumları Kullanmak Neden Önemlidir?

Beslenme konusuna dikkat etmek hızlı kıl gelişiminde etkili olmaktadır. Beslenirken protein alımına özen göstermek süt, balık, yumurta sarısı, fındık ve ceviz gibi gıdaları tüketmek gerekir. Bunun yanı sıra;

  • Stres ve uyku düzensizlikleri
  • Ciltte olabilecek problemler ve genetik durumlar sakalların zayıf olmasında etkili olabilen unsurlar arasında bulunmaktadır. Bu nedenlerden dolayı sakal sorunu yaşayan kişilerin Eeose sakal serumu kullanmasının önemi artmaktadır.

Eeose sakal serumunu doğru kullanan kişilerde cilt sağlığına ve canlılığına kavuşarak ölü derilerden arınır. Eeose sakal serumu, ciltlerdeki kaşıntıyı gidermeye yardımcı olur ve sakalları güçlendirerek besler. Kullanıcıların yaptıkları Eeose sakal serumu yorumları genellikle olumlu yönde olmakta ve sakallarında gördükleri kuvvetlendirici etkilerin fazlasıyla sağlandığı görülmektedir.

Eeose Sakal Serumlarının Yan Etkisi Var Mıdır?

Eeose sakal serumlarının herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bazı kişilerde nadiren de olsa kızarıklık, kaşıntı ve tahriş olabilmektedir. Yapılan bilimsel testlerde %90 oranında olumlu sonuçlar verdiği kanıtlanmış olan Eeose sakal serumlarının çoğunlukla kullanıcılarına yan etkileri olduğu görülmemiştir. Eeose sakal serumu düzenli olarak ve önerildiği biçimde kullanılır ise yan etkilerinden kaçınılması mümkün olmaktadır.

Etiketler