En Etkili Cilt Beyazlatıcı Krem Hangisidir ?

Yazar Yorum Yap 1.796
En Etkili Cilt Beyazlatıcı Krem Hangisidir ?

Beyaz Ciltler, Mutlu Yüzler

   Özellikle de kadınlarımızın en çok istediği şeydir, beyaz bembeyaz bir yüze sahip olmak. Bazıları kendi yaptıkları evdeki kürlerle bazıları da aldıkları kremlerle yüzlerini beyazlatmaya çalışıyorlar. Hepimiz böyle bir yüze sahip olmak istemişizdir. Özellikle kadınlar daha çok böyle bir istekte, temenni de bulunurken artık erkeklerin de bu tür güzellik kremlerine vb. yöneldiğine hepimiz şahit olmaya başladık. Bu yazımız da sizler için en iyi ve en etkili vücut beyazlatıcı kremleri araştırdık. Fakat gelin öncelikle bu kremler vücudumuzu nasıl beyazlatmaktadır gelin ona bakalım.

Nasıl Yapıyor ?

   Bazı kremler vücut beyazlatma işini içerdiği madde sayesinde “hiperpigmantasyon” olayını önleyerek, bazı kremler cildimizi soyup yeni derinin ortaya çıkması ile, bazıları ise hücrelerimizi yenileyip dokularımızı onararak bizlere daha beyaz cilt sunarlar. Hepsinin farklı yöntemleri olsa da nihai amaçları cildimizde ki leke, akne vb. temizleyerek daha beyaz bir tene sahip olmamızı sağlamak.

En Etkili Cilt Beyazlatıcı Kremler

   Bu yazımız da ise sizlere kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve iyi yorumlara sahip olan cilt beyazlatıcı ve ten rengini açan kremlerden bahsetmeye çalışacağız.Bu kremlere ek olarak eğer yüzünüz de akne, sivilce vb. lekeler varsa önce bunlardan kurtulup daha sonra bu kremleri alırsanız daha fazla etkisini göreceğinizden eminim diyebilirim. Buyurun başlayalım ;

Arap Kızı Kremi

   Genellikle mavi ve pembe kutularda iki tipte satışa sunulan ve çeşitli markalar da olan arap kızı kremi Arabistanlı kadınların kullandıkları kremlerdir. Vücutlarına günlük olarak uygularlar. Düzenli  olarak kullandıkları için vücutlarına büyük derece de fayda sağladığı için özellikle bu ülkeler de oldukça fazla kullanılmaktadırlar. Çilleri giderici, leke giderici ve cilt beyazlatmakta oldukça iyi olan arap kızı kremi oldukça popülerdir diyebilir ve sizlere de rahatlıkla önerebiliriz.

Arnavut Kremi

   Bir diğer ismi de belki birçoğumuzun daha sık duyduğu Aklık kremidir. Slav ırkından olan Arnavut,Rus,Sırp gibi ülkelerde ki kadınların güzellik sırları da denenebilir. Bu krem içerisinde barındırdığı Neven yağı sayesinde ciltteki lekeleri hem gidererek hem de yeni oluşumlarını engelleyerek bizlere daha beyaz ciltler sunmaktadırlar. Vücuttaki ve de özellikle yüzümüzdeki ten renklerini dengeleyerek daha soft geçişler sağlamaktadır. Böylece daha dengeli renk geçişleri sağlar yüzümüzde.

Expigment Leke Kremi

   Günümüzde sıklıkla kullanılan ve son derece kuvvetli ve etkili olan bir merhemdir. Bu krem leke giderici etkisi sayesinde, tenimizdeki akneleri, güneş lekeleri vb. lekeleri gidererek bizlere daha temiz ve beyaz ciltler sunmaktadır. Genel özelliği uygulandığı noktadaki teni soyarak daha canlı ve temiz olan alttaki tabakayı ortaya çıkarmaktadır. Bu özelliğinden dolayı kullanımına oldukça fazla dikkat edilmesi gereklidir.

Redist Cilt Beyazlatma Kremi

    Bu krem ise, C vitamini ve papatya özü içermektedir. Redist cilt beyazlatıcı krem ciltteki hiperpigmantasyon sorununu ortadan büyük ölçüde kaldırmaktadır. Güneş ve yaşlanma sebebi ile oluşan koyu renk ve kahverengi lekeleri ortadan kaldırırlar.

Etiketler