En Etkili Sivilce Kremi Hangisi

Yazar Yorum Yap 2.446
En Etkili Sivilce Kremi Hangisi

En Etkili Sivilce Kremi

Sivilce özellikle ergenlik ve gençlik döneminde değil ve her dönem çıkmaya devam eden ama ilerleyen yaşlarda kişiye göre azalmalar olabilir. Sivilce hormonların değişmesinden, cildinizdeki yağ oranın artması ve bakterileri oranının vücutta yoğun bir şekilde fazlalık göstermesi nedeniyle sivilce oluşumu kaçınılmazdır. Vücuda göre farklı olup erken kaybolurken başka vücut olarak zaman ise yıllarca sivilce çıkması devam eder. Sivilce karaciğerden dolayı oluşan bir neden değildir. Ciğerlerin sivilce çıkmasıyla ilgili tamamen bu olayla alakası yoktur. Tamamen vücudun yağ bezlerinden kaynaklanan sorunlarla oluşur. Genetik olarak bazı vücutlar sivilce oluşumuna çok müsaittir.

Ayrıca beslenme konusunda sivilce oluşumu oldukça etkilidir. Dikkat etmez iseniz sivilce oluşumu olacaktır. Özellikle çok yağlı yiyecekleri yememeniz önerilir. Daha çok hassas bünyeler sivilce çıkarmaya çok hazırdır. Bu sivilceleri sürekli ellemek, sıkmaya çalışmak sivilcenin geç gitmesine yol açar. Yapılan birçok araştırma üzerine sivilcelere karşı tedavi yöntemi oldukça gelişmiştir. Sivilcelere karşı son zamanlarda birçok etkili krem vardır ve oldukça etkisi göstermiş bir tedavi yöntemidir.

NOT

Size önereceğimiz bu kremleri alıp kullanmadan önce doktorunuza danışıp ona göre kullanmanız önerilir. Çünkü bu kremler her vücutta aynı etkiyi yaratmayabilir.

En Etkili Sivilce Kremleri

Benzamycin

Bu krem cildi aşırı yağlı kişilerde çıkan sivilceleri azaltmak ve kaybetmek için çok etkili bir üründür. Bu krem sürdükten sonra güneşe çıkmamanız ve gece uyumadan önce sivilcelere sürmeniz önerilir.

Imex Krem

Bu krem antibotik özelliği olan bir ürün olur. Bu kremi kullanan birçok kişi oldukça etkili olduğunu söylerler. Bu sivilce kremini akşam uyumadan önce kullanmanız önerilir. Yaklaşık 1 ay kadar kullanmanız sonucunda ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz. Sadece sivilceleri gidermeye değilde ve kızarıklık, siyah nokta gibi lekeleri de yok eden oldukça etkili ve sağlıklı bir kremdir.

Nadixa Krem

Doktorlar tarafından en çok tavsiye edilen kremlerden başta gelir. Bu kremin en etkili özelliklerinden biri derinin içinde bulunan sivilceleri çıkartıp ve deri üzerindeki sivilceleri yok etmeye yardımcı bir kremdir. Bu kremi düzenli olarak 1 2 hafta kullandıktan sonra gözle görülür bir etki olduğunu anlayacaksınız. Bu kremi kullanırken güneş altında kalmamanız önerilir.

Acnelyse Krem

Bu kremde derinin içinde bulunan sivilceleri çıkartıp ve deri üzerindeki sivilcileri yok etmeye yardımcı olur. Bu krem fiyatı oldukça hesaplı olduğu için ve oldukça etkili olduğu için en çok tercih edilen kremlerin arasındadır. İçerisinde bulunan vitaminler sayesinde sivilceleri cildinizden yok etmekle kalmaz cildinizin güzelleşmesine de yardımcı olur.

Azelderm Krem

Azelderm kremi içersinide bulundurduğu asit özelliği ile cildinizin hücrelerini onarılması hızlandırmaya yardımcı olur. Sivilce ve siyah noktaları yok etmek için uygulanan tedavidir. Sivilceyi sonlandırmakla değil, kızaran ve kabarmış cildinizi temizlemesinde de oldukça yararlıdır.

 

Etiketler