Güneş Lekesi Tedavisi Ankara Ve Tedavi Sonrası

Yazar Yorum Yap 1.145
Güneş Lekesi Tedavisi Ankara Ve Tedavi Sonrası

Güneş lekeleri zaman içinde yavaş yavaş ciltte çıkmaya başlar ve bazen oldukça kötü bir görüntüye ulaşmayı çok kısa sürede tamamlar. Aslında bunun en birinci nedeni gerekli cilt korumasını yapmadığınız için olduğunu iyi bilmelisiniz. Güneş lekesi tedavisi Ankara kliniklerinde hem tedavinizi olacak ve lekelerden kurtuluyor olacaksınız hem de aynı zamanda bir daha oluşmaması için gerekli olan bilgileri de fazlası ile almış olacaksınız. Güneş lekesi tedavisi Ankara Buket Yıldırım ile lazer veya kimyasal peeling ile hizmet sunuyor ve sizlere başarılı sonuçlar vaat ediyor.

Güneş lekesi tedavisi sonrası dikkat edilecekler?

Güneş lekesi tedavisi Ankara kliniğinde tedavi olduğunuz ve istenilen görüntüye ulaştınız. İşte buna kanar ve hemen tekrar güneşe çıkarsanız bu lekelerin tekrar oluşması çok kolay olacaktır. Cilt güneşi direk olarak almayı hiç sevmez. Bu sebeple mutlaka ama mutlaka güneş koruyu kremleri ile dışarı çıkmayı özellikle de güneşlenmeyi unutmayınız.

Güneş lekesi nerelerde oluşur?

Güneş lekesi daha çok yüz bölgesinde alın ve yanak kısımlarında, burun çevresinde oluşurken, diğer bir bölge olan sırt ve omuz kısmında da kendini çok fazla gösterir. Sırtınız ve omzunuz belki sizleri çok rahatsız etmiyor olabilir ama özellikle yüz hatlarınızda bulunan lekelerden oldukça mutsuz olabilirsiniz. Yüzdeki leke tedavisi için genellikle kimyasal peeling uygulaması sunacak olan doktorunuz yine en son kararı sizi muayane ettikten sonra veriyor olacaktır.

Yüze uygulanan leke tedavisi

Yüzdeki leke tedavisi için ortalama bir 6 seans gerekebilir. Bu seanslara her gün değil 2 haftada bir gidecek ve yavaş yavaş soyulmasını izliyor olacaksınız. Ciltte ki deri soyuldukça o lekelerde onlar ile birlikte yavaş yavaş yok oluyor olacak. Alttan yeni deri cildi tamamen çıktığı zaman zaten o lekelerden kurtulduğunuzu görebileceksiniz. Yüzdeki leke tedavisi için yüzünüzü analiz ettirin ve doktorunuzun sizi yönlendirmesini bekleyiniz. İşte o zaman en etkili sonucu alıyor olacaksınız. Doktorunuz Buket Yıldırım ile bir an görüşmeli ve leke tedavisi için bir an öne başlamalısınız.

Etiketler