Pembe Maske Kullanımı ve Yapılışı

Yazar Yorum Yap 1.319
Pembe Maske Kullanımı ve Yapılışı

Pembe maske

Son günlerde popülerliği artan Pembe Maske cildinizin hemen hemen bütün leke ve problemlerini ortadan kaldıran oldukça etkili ve güçlü bir maskedir Pembe Maskenin kolay ve hızlı bir yapılışı vardır pembe maskeyi yapmadan önce faydalarını biraz göz atalım.

Pembe maskenin faydaları;

Pembe  Maske yüzünüzde ki neredeyse hatta bütün lekeleri sivilceleri Siyah noktaları akneleri kırışıklıkları ciltteki nem oranını ve cildimizdeki gözenekleri açarak gözeneklerin rahat nefes almasını sağlayarak daha sağlıklı bir cilde sahip olursunuz ve pembe maske diğer birçok cilt sorununu ortadan kaldırmaya yönelik yapılan etkili güçlü ve doğal ev yapımı bir maskedir Pembe Maske cildinize yapılan diğer kimyasal maskeler gibi değildir tamamen doğal ürünlerden evde yapacağınız kolay ve hızlı bir maskedir. Pembe maskenin kadınların en çok seveceği faydalarından birisi olan botoks faydası sayesinde pembe maske yüzünüz dışında dekolte gibi diğer bölgelerde uygulanır. Göz gibi hassas bölgelerde tahrişe yol açabileceği için göz ve üzerinde veya diğer hassas noktalarda uygulamaktan kaçınınız

Pembe Maske için kullanılan malzemeler;

Pembe Maske için bir yemek kaşığı gül suyu, bir yemek kaşığı gül yağı, bir yemek kaşığı badem yağı, bir adet E vitamini kapsülü ve iki yemek kaşığı kil

Pembe maskenin hazırlanışı;

Cam bir kase içerisinde yukarıda Vermiş olduğum malzemeleri ilave ederek bir müddet karıştıralım. Malzemeler birbirine iyice karıştığında çok hafif bir soluk kıvama yani yüzünüzde duracak kıvama gelmesini sağlayacak kadar karıştırmaya devam edelim. Karışım kıvamı iyice birbirine girdikten sonra maske artık Kullanıma hazır ancak maskeyi yüzünüze sürmeden önce yüzünüzü ılık bir su ile tim izlemenizi var ise makyajınızı silmenizi tavsiye ederim ki maske cildinize daha çok etki .Sağlasın maskeyi Gözleriniz ve etrafı hariç tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz isterseniz botoks etkisi gösteren bu maskeyi dekolte bölgenize de uygula bilirsiniz maske sayesinde cildinizde gerilme ve kırışıklıkların ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Maskeyi en uzun cildinizde ve dekolteli 20 dakika tutmanız gerekmektedir 20 dakika sonra maskeyi uyguladığınız bölgeleri ılık su ile iyice temizlemeyi ihmal etmeyin. Bu maske iki günde bir defa 25 ile 30 gün boyunca kullanılmalıdır ve ardından bir süre ara verilmelidir maskeyi sürekli kullanımda etkisini hemen göreceğiniz bir doğal ev yapımı maskedir.

İnternette veya birçok güzellik malzemesi satış noktasında bulabileceğiniz pembe maskenin fiyatları 30 TL ile 100 TL arasında değişim göstermektedir fakat yukarıda Vermiş olduğum maske Hem ev yapımı hem de bu kadar pahalı bir maske değildir. Evde yapacağınız bu maske hiçbir kimyasal içermemektedir ev yapımı olan bu doğal maskeyi sürekli ve düzenli kullanımda ne kadar çok etkisinin olduğunu gözünüzle göreceksiniz. Bu maskeyi raflarda satılan maskelerden ayırt eden özelliği tamamen ev yapımı ve doğal bir maske olmasıdır ve cildinize hiçbir zararı yoktur.

 

Etiketler