Pohli Krem Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır Fiyatı

Yazar Yorum Yap 4.195
Pohli Krem Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır Fiyatı

Pohli Krem çok aktif bir krem ​​olarak ilk kez piyasaya sürüldüğü 1962 yılından bu yana lider bir marka, lekeli, koyulaşmış deri ve mat yaraları hafifletmeye yardımcı olduğu kanıtlanmış aktif bileşenlere sahip bir kremdir. Özel olarak formüle edilmiş olan renk soldurucu ve yara etkisini söndüren kremi, cildin çillere ve cilt lekelerine karşı beyazlatılmasını sağlar ve lekelerin önlenmesine yardımcı olur. Ticari olarak farklı kullanım boyutlarında piyasada yer almaktadır.

Pohli Krem lekeleri, pohli krem kullananlar için çilleri ve cilt lekelerini temizlemek için tasarlanmış bir üründür. Ürün, cildi beyazlatır, nemlendirir ve bu açıdan cilt üzerindeki etkileri ile çok aktif bir krem ​​olarak kabul edilir. POHLI markası Feb Arzneim Europe LTD tarafından üretilmekte olup, krem ​​ve losyonların yanı sıra ürün yelpazesinde şampuan ve saç kremi, sabun ve deodorant bulunmaktadır. Ürün web sitesinde hiçbir içerik listesi bulunmadığından Pohli Krem için de bulunan bilgiler oldukça sınırlıdır. Elde edilen bilgiler Avrupa ve Orta Doğu’da bulunan çeşitli güzellik eleştirmenleri ve dağıtıcılarından gelmektedir.

Pohli Krem Ne İşe Yarar?

Pohli Krem temel olarak aşağıdaki konularda etkilidir. Ancak unutulmaması gereken bu amaçlarla kullanılmadan önce doktor tavsiyesi alınmalı ve doktorun tavsiye etmediği hiçbir ürün cildiniz üzerinde kullanılmamalıdır. Pohli fairness soft cream ne ise yarar diye sorulacak olunursa temel olarak aşağıdaki görevleri yerine getirir:

Çiller

Çiller ciltten kaynaklanan lekelerdir. Bazen güneşin ve rüzgarın etkisi altında artarlar. Pohli Krem cildi çillerden temizlemek için dikkatlice bir araya getirilmiş maddeler içerir. Çillerden şikayet ediliyor ise krem ​​haftada bir kez kullanılmalı, böylece çiller tekrar görünmeyecektir.

Ephelis

Çillere benzer şekilde, ephelis hava ve güneşe maruz kalmayla sonuçlanır. Kadınlarla ilgili olarak hamilelik sırasında ve sonrasında da görülebilir. Pohli Krem kullanımı, ephelise karşı da korur.

Siyah Noktalar

Gelişmiş, özel yağsız formülü ile cildi temiz, nemlendirir ve yumuşatır, lekelerin korunmasına ve önlenmesine yardımcı olur.

Pohli Krem Özellikleri Nelerdir?

Pohli Krem yüzünün cildi üzerindeki etkisi ile meşhurdur, yumuşak ve berrak bir hale getirir ve özellikle de ciltteki renkli ve lekeli sorunların tedavisi ve yok edilmesi üzerindeki özel etkisi. Pohli Krem cilde etki eden ve pürüzsüz ve sağlıklı pürüzsüz hale getiren çok etkili maddeler içeren en iyi preparattır. Pohli krem aktar tarzı yerlerde değil eczanelerde satılır.

Pohli Krem Nasıl Kullanılır?

Akşam, yatmadan bir saat önce yüzünüzü temizleyin, ardından parmak ucunuzda az miktarda krem ​​sürün ve cildin etkilenen bölgesine hafifçe sürün. İlk hafta boyunca her iki günde bir, ardından cilt temiz olana kadar her gün tekrarlayın. Pohli krem kaç günde etki eder diye sorulacak olursa normalde 1 hafta sonra belirgin etki hissedilir.

Pohli Krem Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Sabahları yüzünüzü güneşe maruz bırakmadan önce yüzünüzü kremden temizlemek önemlidir. Ancak maalesef son yıllarda laboratuvarlarda yapılan testlerin, kremdeki cıvanın kansere yol açabileceğini gösterdiği gerçeği ortaya çıkmıştır. İçerdiği cıva sebebiyle Pohli Krem zehirlenmeye de sebep olabilir. Semptomlar genellikle öksürük, nefes darlığı ve mide rahatsızlıklarını içerir. Bu da zatürre ile sonuçlanabilir, bu durum ayrıca yapılmış bir resmi uyardır. İhtiyaç duyulan etkilerin yanı sıra ilacınız bazı istenmeyen yan etkilere neden olabilir. Bazı yan etkiler çok ciddi olabilir. Vücudunuz tıbbı ayarladığı için bazı yan etkiler gidebilir. Devam eden veya kötüleşen herhangi bir yan etkiniz varsa, sağlık uzmanınıza bildirin. Pohli krem sahtesi nasıl anlaşılır bunun kesin bir cevabı yoktur bu sebeple mutlaka eczanelerden satın alınmalıdır. Pohli Krem bu gibi etkileri sebebiyle doktora danışmadan kesinlikle kullanılmamalıdır.

Etiketler