Primolut N Adet Geciktirici Kullanımı

Yazar 5 Yorum 35.642
Primolut N Adet Geciktirici Kullanımı

Primolut N Adet Geciktirici

Kaliteli ve güvenilir olması sayesinde bayanlar tarafından en fazla tercih edilen adet geciktirici ilaçlardan biri olan primolut N adet geciktirici sayesinde özellikle de çok özel günlerde ve yaz dönemlerinde tatil süreci boyunca meydana gelen regl durumlarının doğal yöntemle ertelenmesi açısından üretilmiş ve etkin sonuçlar sunması sayesinde ayrıca uzmanlar tarafından da tavsiye edilmiştir. Adet geciktirici özelliğinin yanı sıra, adet söktürücü özelliği de bulunan primolut N adet geciktirici ilaç, bu sayede en çok satışan adet söktürücü ve adet geciktirici ilaçlar listesinde ilk sırada yer almaktadır.

Primolut N Adet Geciktirici Kullanımı Nasıldır?

Oldukça kolay bir kullanım tarzına da sahip olan primolut N adet geciktirici kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise, ilacın etkin olması açısından adet döneminden 2 veya 3 gün öncesinden kullanılmasıdır. Uzmanlar tarafından da belirtildiği üzere, adet olunması durumunda veya adet sürecinden 24 saat öncesinde alınması durumunda primolut N etkili ve kaliteli adet geciktirici ilacın beklenen etkili sonucu sunması söz konusu olmamaktadır.

Ayrıca, primolut N adet geciktirici ilaç kullanıldığı dönem boyunca adet durumunun söz konusu olmadığının yanı sıra, normal adet belirtilerinin aynı şekilde meydana gelebileceğini de belirtmekte fayda görmekteyiz. Bu bakımdan, primolut N adet geciktirici ilacın ilk defa kullanılması ve adet belirtilerinin görülmesi durumunda panik yapılmaması gerektiğini bu durumun son derece doğal bir durum olduğunu belirtmekte fayda görmekteyiz.

Primolut N adet geciktirici ilaç kullanımına adet döneminden 3 gün öncesinden başlanmalı ve uzmanlar tarafından da belirtildiği üzere primolut N adet geciktirici ilacın günlük olarak sabah 1 defa ve akşam 1 defa olmak üzere yalnızca 2 defa kullanılması gerekmektedir. Bu sayede, adet olma tarihinin ortalama olarak 7 güne kadar ertelenmesini sağlayan primolut N adet geciktirici ilaç, adet geciktirilmesinde tamamen doğal ve yan etkisiz olarak işlev görmektedir.

Primolut N Adet Geciktirici İlaç Kanama Yapması Söz Konusu Mu?

Özellikle primolut N adet geciktirici ilacı ilk defa kullanan bayanlar tarafından merak edilen bu ayrıntı hakkında uzmanlar tarafından da belirtildiği üzere, primolut N adet geciktirici ilacın kullanım dönemi boyunca herhangi bir kanama durumuna neden olmadığının altını çizmekte ve kanama durumunun daha çok bireylerin bünye özelliklerine bağlı bir durum olduğunu ve bu durumun primolut N adet geciktirici ilaç kullanımı ile herhangi bir ilgisinin söz konusu olmadığının altı çizilmektedir.

Primolut N Adet Geciktirici İlaç Hangi Durumlarda Kullanılması Kesilmelidir?

Primolut N adet geciktirici ilacın kullanımından sonrasında ciddi anlamda şiddetli baş ağrılarının meydana gelmesi ve genel beden rahatsızlığı durumu söz konusu olması durumunda, ilacın hemen kullanımı kesilmesi ve hemen ilgili doktora başvutu yapılması gerekmektedir. Ancaki nadiren gerçekleşebilen bu gibi olumsuz yan etkilerin, daha çok bireyin bünyesi ve ilacın yüksek dozajda alınması sonucunda söz konusu olabilmektedir. Bu bakımdan, primolut N adet geciktirici ilaç kullanımında mutlaka doktor tavsiyesi ve uyarısı dahilinde hareket edilmelidir.

Primolut N Adet Geciktirici İlaç Satış Fiyatı Ne Kadardır?

Eczaneler üzerinden doktor tarafından yazılan reçete ile satışa sunulan primolut N adet geciktirici ilaç, 2018 yılı itibariyle Katma Değer Vergisi de dahil olmak üzere yalnızca 8.58 tl üzerinden satışa sunulmaktadır. 30 tablet film formunda satışa sunulan primolut N adet geciktirici ilacı kullanmak istediğinizde doktorunuza başvuruda bulunarak, doktorunuzun uygun görmesi durumunda eczaneniz üzerinden primolut N adet geciktirici ilacı belirtildiği kullanım tarzından güvenle kullanabilmektesiniz.

 

Etiketler

5 Yorum

  1. Merhaba iyi gunler benim sorunum sık adet görmek doktora gitmektende cok korkuyorum acaba adet geciktirici alıp kullanabilirmiyim cok sık adet oldugumdan cok halsiz oluyorum ilginize tesekkur ederim

  2. Merhabalar adetim bir ay gecikti doktora gittim ve bu ilacı verdi. Ben bu ilacı adeyliyken mi kullanıcam yoksa adetten önce mi kullanıcam yada hemen mi kullanıcam.

  3. Merhaba ilacı içtikten hemen sonra kesin olunuyor mu çünkü ben adet olmıyıcam fakat zamanını bilmediğim için içiyorum

  4. Merhaba benim adetim ayın 30 nda olmuştu bebek istiyrm diye doktora gittim bana bu ilacı verdi ben bunu kullandıktan 5 gün sonra falan kahverengi akıntı oldu sonra pembeye döndü 3 gün falan sürdü acaba hamile olabilir miyim yardımcı olurmsnz

  5. Merhaba ben prim olut kullanıyorum doktorum yazmıştı düzenli olarak kullanıyorum hiç aksatmadım dun gece leke gelmiş bugün de kanamam doktorum onu bana adetim kesilsin diye vermişti önce kesti şimdi yine başladı kanama devam ediyimmi