Pruzon Pomad Nedir Ne İşe Yarar Fiyatı Yan Etkileri

Yazar Yorum Yap 1.349
Pruzon Pomad Nedir Ne İşe Yarar Fiyatı Yan Etkileri

Pruzon Pomad çok etkili bir lokal anestezi kremidir. Genellikle deri üzerinde ağrı ve acı yaratan problemler için kullanılır. Ağrıyı geçici olarak keser. Diğer yandan, birçok insanın bildiği şekilde iyileşme üzerinde etkisi yoktur. Pruzon Pomad kremi, insanlar tarafından çoğunlukla hücre zarını ağrı iletime kesmesi nedeniyle tercih edilir. Lokal olarak uyuşukluk yaratarak bölgede lokal anestezi etkisi yaratır.

Pruzon Pomad Ne İşe Yarar?

Pruzon Pomad, lokal anestezik medikal özelliklere sahip aynı amanda antiseptik de olmak üzere bir kremdir. Bölgesel uyumluluk sağlayan krem ​​beyaz renktir. 30 mgs’lik tüplerde reçete ile satılmaktadır. Cilde uygulanır ve aktif maddesi lidocaine dir. Ek olarak, ilaç metil paraben, propil paraben, polietilen glikol içerir. Pruzon pomad reçeteyle satılan bir ilaçtır ve etkisini hızla gösterir. Pruzon kullanım alanı çok geniş bir ilaçtır. Hem tedavi hem de günlük kullanım amaçlı olarak kullanılan bir kremdir.

Pruzon anestezik krem ​​birçok nedenden ötürü kullanılabilir. Ağdalanmadan önce, birçok kadın bu ilacı tercih eder. Bu ürünü ilk cinsel ilişkide ilk gece korkusu yaşayan kişiler de kullanırlar. Birçok erkek bu ilacı bir yardımcı olarak kullanır. Uyuşma hissi verdiği için, birçok erkek bunu seks yaparken geciktirici krem özelliği sebebi ile kullanır. Bu ilacın penis derisine biraz uygulanması yeterlidir.

Pruzon Pomad Özellikleri Nelerdir?

Bölgesel uyuşma alarak bilinen bir tıbbi üründür. Çok etkilidir. Ancak burada özellikle dikkat edilmesi gereken en önemli konu Pruzon Pomat ve kremi insanlardan duyduğunuz söylentiyle kullanmamalısınız. Nerede kullanacağınızı ve sizin için nasıl kullanılacağını en iyi doktorunuz size açıklayabilir. Pruzon Pomat cilt ve mukozal yanma, kaşıntı, meme uçları, anüs, dudak problemleri ve vücutta birçok bölge için kullanılır. Pruzon krem nedir ne için kullanılır diye sorulacak olunursa; bu kullanım alanlarının başlıcaları şunlardır:

 • Pruzon Pomad ağdalanma öncesi kullanılabilir.
 • Pruzon Pomad, ağrıyı azaltmak için lazer epilasyonundan sonra kullanılabilir.
 • Pruzon Pomad ilk cinsel ilişki için bir yağlama maddesi olarak kullanılabilir.
 • Pruzon Pomad, cinsel ilişkiden kaynaklanan ağrıyı azaltmak için kullanılabilir.
 • Bir dövme operasyonu öncesinde ve sırasında Pruzon Pomatını kullanabilirsiniz.
 • Kadınlar için vajinal bölge ağrılarını azaltmak için bu ürünü kullanabilirsiniz.
 • Birçok erkek, bu ürünü seks yaparken bir geciktirici olarak olarak kullanıyor.

Pruzon Pomad Nasıl Kullanılır?

Birçok kişi, özellikle bu ürünü ilk kez kullandıklarında bu ürünün nasıl kullanılacağını merak ediyor. İhtiyaç duyarsa, bu ürünleri günde 2 veya 3 kez kullanabilirsiniz. Bir kez 5 gramı geçmemelisiniz. Bir gün kullanabileceğiniz maksimum doz 17 gr-20 gr. Maksimum doza ulaşırsanız yan etkilere neden oldu. Vücudunuzda büyük bir kullanım yüzeyi oluşturmamalısınız. Uygulayacağınız bölgeyi temizlemelisiniz. Cildinizi emene kadar cildinize uygulayın. Uygulandığı andan itibaren 5 dakika sonra etkisini gösterir. Etki süresi yaklaşık 2 veya 3 saattir. Pruzon krem yüze sürülür mü diye sorulacak olursa yüze uygulanması tavsiye edilmez diyebiliriz.

Pruzon Pomad Neye İyi Gelir?

Pruzon Pomat’ın bilinen bazı diğer faydaları aşağıdaki gibidir.

 • Pruzon Pomat egzama tedavisinde doktorlar tarafından çokça önerilen bir kremdir.
 • Pruzon vajinal kaşıntı konusunda hem kaşıntılı bölgeyi yatıştırıcı hem de kaşıntıyı azaltıcı etkiye sahiptir.
 • İğne epilasyon uygulamalarından önce kullanılması acı ve ağrı sorununu kaldırır.
 • Meme ucu çatlakları konusunda da uygulaması olan etki bir kremdir.
 • Hemoroid sorunu olanlar için de Pruzon Pomat sıklıkla önerilen bir kremdir.
 • Anal fissür sorunların da kullanılır.
 • Güneş yanığı ve bilhassa acılı yanıklar için acı hafifletici ve lokal anestezi özelliği olması sebebiyle kullanılır.
Etiketler