Saç Çıkaran Boldixil Şampuan Nedir? Kullanıcı Yorum ve Şikayetleri Nelerdir?

Paylaş
 

Boldixil şampuan, saçı beslemeye köklerden başlayan ve sağlıklı yeni saç oluşumuna katkıda bulunan bir üründür. Bu ürün, gerek saçında genetik zayıflık bulunan, gerek saçı yıpratarak kullanan gerekse de saçlarını olduğundan daha hacimli göstermek isteyen kişiler tarafından tercih edilir.

Boldixil Şampuan Nedir?

Boldixil şampuan doğal içeriği sayesinde mevcut olan saçları beslerken, yeni saç olumunu da destekler. Saç köklerine kısa süre içinde nüfuz ederek saç derisinin güçlenmesini ve yenilenmesini sağlar. Bu sayede saçlar hem daha hacimli hem de daha canlı görünmektedir. Bunu gerçekleştirebilmesinin sebebi ise içinde bulunan ginseng etkisi, minoxidil bileşenler ve karam sarımsak özü sayesindedir. Bütün bunlar harmanlanarak meydana çıkan formül, saç derisinde yapılandırıcı bir etki oluşturur. Yapılandırıcı etkisi sayesinde yeni saçlar çıkar ve çıkan saçlar sağlıklı bir şekilde hızla uzar. Boldixil doğal içeriği sebebiyle kan akışını hızlandırır. Kan akışının hızlanması saç köklerinin daha sağlıklı olmasını sağlar. İçinde bulunan ginseng ise yenileyici bir özellik katar ve çıkacak saçların oluşum süresini kısaltır.

saç çıkarıcı

Boldixil Şampuanın Faydaları

 • Saç derisi tarafından hızlı bir şekilde emildiği için etkisini göstermesi uzun sürmez.
 • Yeni saç oluşumunu destekleyip saçı gürleştirir.
 • Saçların yapısını kalınlaştırdığı için koparak dökülme problemi yaşanma ihtimali azalır. Kalınlaşan saç telleri sayesinde saçın genel görünümü hacimli hale gelir.
 • Saç köklerinde uyarıcı bir etki bırakır. Bu sayede saç kökleri harekete geçmiş olur.
 • Saç kıran sorunu olan kişiler bu konuda uzman bir kişiye danıştıktan sonra şampuanı kullanabilir.
 • Saç köklerini beslemenin yanı sıra onarır. Bu sayede sadece yeni saç oluşumu sağlamakla kalmaz. Var olan saçların bakımını da yapmış olur.
 • Kullanım süresince hormonları kötü yönde etkilemez.
 • Yağlı saç tabakası saçın hava almasını engelleyip dökülmesini kolaylaştırır. Bu sebeple Boldixil şampuan yağlı saç tabakasının oluşmasını engelleyerek saç dökülmesinin önüne geçer.

Boldixil şampuanın dermatolojik olarak herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat kullanan kişilerin cilt hassasiyeti varsa, içerisinde bulunan maddelerden birine alerjik reaksiyon gösteriyorsa ya da kullanım esnasında beklenmeyen bir yan etki ile karşılaşılırsa mutlaka bir uzmana danışılması gerekir.

Boldixil Şampuan Nasıl Kullanılır?

Boldixil şampuanın kullanımı temelde normal şampuanlar gibidir. Duş esnasında günlük olarak kullanılan normal şampuan yerine bu şampuan kullanılabilir. Saça uyguladıktan sonra saç köklerine nüfuz etmesi için 2-3 dakika boyunca bekletilmeli ve bu esnada yavaşça parmaklarla saç diplerine masaj yapılmalıdır. Sonrasında ise bol su ile şampuan saçtan tamamen arındırılmalıdır. Tavsiye edilen şekilde ve düzenli olarak en az 3 ay kullanıldığında saç köklerine hızlı biçimde etki eder. Saç oluşumu ve saçın uzaması süreci kısalmış olur. Boldixil şampuandan tam verim alabilmek için mutlaka orijinal ürün satın alınması gerekir. Orijinal olmayan ürünler farklı ve kötü sonuçlar doğurabilir. Boldixil şampuanında sık kullanımlarda bir yan etki meydana gelirse uzmana danışılmalı ve şampuanı kullanmaya ara verilmelidir.

Boldixil Şampuan Kullanıcılarının Yorum ve Şikayetleri

Kullanıcıların  büyük çoğunluğu birkaç kullanımda şampuanın saçları güçlendirerek saç dökülmelerini azalttığını boldixil yorum larında söylüyor. Düzenli kullanımda ise gözle görülür şekilde yeni saç oluşumunu sağladığı kullanıcılar tarafından belirtiliyor.

Kullanıcılar içinde memnun kalmayanlar da mevcut. Memnun kalmayan kişiler ürünün kullanım süresince saçları güçlendirip dökülmeyi azaltsa da, kullanmayı bırakıldığında saçın tekrar eski dökülen ve cansız haline geldiğini söylüyorlar. Bunun sebebinin ise şampuanın kullanım sırasında saç diplerindeki kan akışını hızlandırıp saçı canlandırsa da bırakıldığı an tekrar kan akışının durduğunu ve ve eski haline döndüğünü dile getiriyorlar.

Bir önceki yazımız olan Babyfacebeauty İle Yeni Cilt Bakımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sorularınızı Yorum Bölümünden Sorabilirsiniz ...
Bu yazı 3215 kere okundu.
 • Site Yorum

10 adet yorum var.

 1. Arif dedi ki:

  Doktor bey 2 gün oldu kullanmaya başladıgım zaman saçlarımın daha çok döküldügünü gördüm sizce ne yapmalıyım

 2. Mehmet kaya dedi ki:

  Hocam bende bu şampuanı kullanmak isterim ama benim saçımda sedef var farlı yerlerde 1 TL büyüklüğünde bu sampuanu kullandığımda nasıl bir etki yapar bide nerden almalıyım şampuanı

 3. Seval dedi ki:

  Merhaba
  Ürünü bikaç sitede inceledim yazılan eczanelerde de bulabilirsiniz yazıyor ama 10 eczane gezdim hiçbirinde bulamadım. Kargo ücreti de ödemek istemiyorum.

 4. Muzaffer dedi ki:

  Arkadaşlar valla bu şampuan ın hiç bir faydası yok

 5. Muzaffer dedi ki:

  10 değil 20 defadır yıkıyorum dökülmeyi bile önlemedi bırakın yeni saç çıkarmayı bari dökülmeyi önlese yine şükredecektim boş yazıklar olsun paramda haram olsun 117 tl gitti

  • Dr. Serkan ERTAN dedi ki:

   Neden yayınlamayalım Biz satış sitesi değiliz. Biz bilgilendirme ve faydalı olmaya çalışan insanlarız yorumlar da bizim yazdıklarımız gibi tüm insanlara fayda sağlaması için kabul etmekteyiz. Fakat memnun olmayanda var olanda var bu şampuan dan

 6. baki dedi ki:

  arkadaşlar bu tür şampuanlar saç çıkarmaz saç dökülmesi en başta stres faktörü ve maruz kaldığı dış etkenler ayrıca tüm yağlar tüy çıkarır tüy çıkaran yağları araştırıp saçlara uygulayabilirsiniz

 7. Mücahit dedi ki:

  Arkadaşlar ben bu şampuanı kullanmayı doğru bulmuyorum yeni çıkmış bi ürün güvenmeyin pek bendede saç dökülmesi oluyodu doktorun yazdığı şampuanı aldım bi sorun kalmadı.
  Herşeyden önce doktora görünün..

Bir yorum bırak