Sigara Detoksu Nedir? Sigara Detoksu Kullanıcı Yorumları

Yazar Yorum Yap 4.610
Sigara Detoksu Nedir? Sigara Detoksu Kullanıcı Yorumları

Sigaranın zararlarını saymaya kalksak her halde hem siz sıkılırsınız hem biz yoruluruz. Sigara, kanser yapıcı maddeleri içeren, akciğerde katran oluşturan ve bunun sonucunda da nefes alımlarını zorlaştıran bir zehirdir. Sigara içenler için son zamanlarda tavsiye edilen sigara detoksu Datça macunu ile kısa sürede sigarayı bırakabilir ve sigaranın akciğerde yaratmış olduğu olumsuzlukları kısmen giderebilirsiniz. Acıbadem macunu olarak da bilinen bu karışım sayesinde, düzenli kullanım şartı ile sigaranın bütün izlerini giderebilirsiniz.

Macun içinde yer alan bitkiler; insanları rahatsız etmeden, ağızda kötü tat bıraktırmadan tüketilebilmektedir. Sigara detoksu için kullanılan bu macun akciğerdeki balgamı söküp atarken ilk zamanlarda öksürük şikâyetleri görmeniz mümkündür.

Sigara detoksu nedir diyenlere kısaca: “Datça macunu sayesinde akciğeri temizleyen bir akciğer detoksudur.” diyebiliriz.

Datça Macunu İle Sigara Detoksu Faydaları

Vücudumuzun yaşam için önemli bir parçası olan akciğerler, sigara kullananlarda veya sigaraya maruz kalan pasif içici durumuna düşenlerde öksürüğe ve yorgunluğa sebebiyet vermektedir.  Sigara detoksu faydaları saymakla bitmez ama en önemli faydası sigarayı kısa sürede bıraktırıp vücudumuzun sigara kalıntılarından arındırmasıdır. Sigara detoksu uygulanan kişiler yaşamlarına kalite katmaktadır.

Sigara Detoksu Kullananlar Ne Diyor?

Sigara detoksunun sağladığı faydaları en iyi onu kullanan ve sonuç alanlar bilir. Sigara detoksu kullanıcı yorumlarıincelendiğinde kullanıcılar;

Akciğerlerinde bulunan katranın temizlendiğini,

Bağışıklık sistemlerinin güçlenerek vücut dirençlerinin üst seviyeye ulaştığını,

0 doğal olması sonucunda etkisini oldukça kısa sürede gösterdiğini,

Sadece sigara konusunda değil, tüm derde deva bir ilaç olduğunu,

Zindelik sağlayarak, yaşam standartlarını arttırdığını,

Tavsiye üzerine bu ilacı kullandıklarını ve memnun olmaları sonrasında kendilerinin de eşine dostuna tavsiye ettiğini, datça acıbadem macunu kullanım şeklinin oldukça basit olduğunu belirten bir sürü olumlu yorumlamalara rastlanılmıştır.

Sigara Detoksu Kullanımı

Sigara detoksu kullanımı için mutlaka düzenli bir plan yapılmalıdır. Her gün 2 bardak su ile tüketilmesi uzmanlar tarafından önerilmektedir. Sigara detoksu kullanımından sonra ilk hafta öksürükle geçirebilirsiniz. Ancak bu durum akciğerin temizlenmesi işlemi olduğundan zamanla bu öksürük geçecek ve sigarayı içmeyi azaltacaksınız. Sonrasında ise sigarayı bırakan bir kişi olarak yaşamın güzel taraflarını görebilirsiniz.

Etiketler
Sonraki konu »