Sinegra Nasıl Kullanılır Yan Etkileri ve Fiyatı

Yazar Yorum Yap 4.166
Sinegra Nasıl Kullanılır Yan Etkileri ve Fiyatı

Sinegra genel olarak erkeklerin cinsel sorunlarda kullandıkları bir ilaç türüdür. Bu ilaç onların evlilik hayatında sıkıntı çekmemeleri için yardımcı etken bir maddedir. Penisin sertleşme sorunu olması bir erkek için adeta yıkımdır. Sağlıklı bir cinsel beraberlik için bu sorunun olmaması gerekir. Sinegra cinsel aktivitenin artmasına yardımcı olur ve kişi o gün daha performansı yüksek bir şekilde ilişkiye girer.Bu ilaç sertleşme sorunları yaşayanlara verilir. Bunun fazla ya da bilinçsiz kullanımı hem risk hem de kişide değişik yan etkilere sebebiyet vermektedir. Sinegra ilacı , sadece erkekler için yazılan bir ilaç türüdür. Kadınların kullanımı uygun değildir. Sinegranın asıl görevi erkekte doğal yolla sertleşmeyi sağlamasıdır ve bu tür sıkıntılardan kısa sürede kurtulmasını desteklemesidir. Sinegra ilacı dozuna göre değişim gösterir. Doz mg ayarları şunlardır : 25 mg,50 mg,100 mg. Doktor kontrolünden sonra size verilen miktarı doktor belirleyecektir.

 

Sinegra ilacını bu durumlarda kullanmayınız. Bunlar ; Eğer aljerjiye eyilli bir rahatsızlığınız varsa bunu önceden doktorunuza belirtmeniz gerekir. Bunu belirtmeden kullanılan ilaç diğer organlarda da çeşitli yan etkilere sebebiyet verir.Amil nitrat veya butil nitrat gibi nitrik oksit vr bun benzer etkin ilaçlar kullanıyorsanız risk içerebilir. Dha önceden kullandığınız ilaçları doktora bildirmenizde yara vardır.Non-arteritik anterior iskemik optik nöropati (NAION) gibi bir hastalığınız bulunuyor ise kesinlikle bu ilacı kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca kalp hastalıklarında bu ilaç kalbin yavaş çalışmasına ve dengesini  bozmaya neden olabilir. Bu durumda herhangi kalp rahatsızlığınız söz konusu ise bu ilacı kesinlikle kullanmamalısınız. Felç,ince ve beyin hastalıkları varsa ve sinir sistemine bağlı ilaçlar kullanıyorsanız bu riskli olabilir. Doktoru bilgilendirmeniz gerekir. Her türlü akciğer ve karaciğer rahatsızlığınız varsa bu ilaç hastalığın seyrini arttırabilir. Bu nedenle dikkat etmenizde fayda vardır. Retinitis pigmentoza çok az görülen göz hastalığıdır. Bu tür hastalık sizde mevcut ise  dikkatli olmanız gerekir. Bazı ilaçlar değişik bir hastalığın başlangıcı olabilir. İlaçların yan etkileri fazla ise bunu muhakkak doktorunuza bildirmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Kullanımı ve İlacın Piyasa Fiyatı

 

Cinsel beraberlik öncesi kullanılan bu ilacın dozu fazla alındığında kişide başlıca bu yan etkiler meydana gelir. Gözlerde küçülmeler ve soğuk ter atmalar. Sık sık göz kararması ve baş dönmesi ile beraber kalp çarpıntısı, midede hafif kramplar meydana gelir. Baş ağrısı aniden çoğalabilir. Kişi kendini daha güçsüz hissederek performansı düşebilir. Cinsel beraberliklerde bu tür sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız doktorun uyarılarına uymanız gerekir.

 

Sinegra ilacının fiyatı: 100 mg : 148.85 TL = 50 mg fiyatı ise ; 125.08 TL = 25 mg Fiyatı ise, 102.44 TL arasında değişim göstermektedir. Eğer hiç bir sorununuz yok ise ve sadece bunu performansınız artsın diye alıyorsanız çeşitli rsiklerin içinde yer alırsınız. Sağlığınız bozulabilir. Bunu doktorunuz eğer uygun görürse size yazacak ve kullanmanızı tavsiye edecektir. Sağlıklı günleriniz daim olsun.

Etiketler