Tritone Forte Krem Kullananlar Fiyatı Ve Faydaları

Yazar 1 Yorum 4.704
Tritone Forte Krem Kullananlar Fiyatı Ve Faydaları

Tritone Forte Expigment son zamanlarda kadınlar arasında en çok tercih edilen ve piyasada en çok satılan leke kremlerinden biri olmuştur. Unitone krem de aynı amaca hizmet eden ve kadınlar arasında sıklıkla tercih edilen diğer leke kremidir.

Tritone Forte Krem Hangi Amaçlar için Kullanılır?

Bu krem cildin dış katmanında oluşmuş lekelerin giderilmesi ve renk farklılıklarının eşitlenmesi amacı ile uygulanır. Bu lekeler sivilcelerin sıkılmasından, yanlış kozmetik ürünlerin kullanılmasından, güneşin cilde yaptığı zararlı etkenlerden kaynaklamış olabilir. Cilt yüzeyindeki lekelerin yok olması için kullanılan bu krem, yalnızca cilt yüzeyindeki lekelerin giderilmesini sağlamaz, aynı zamanda cildi besleyerek cildin parlak bir görünüme kavuşmasını sağlayarak parlaklık ve pürüzsüz bir görünüm verir. Piyasada satılan Tretin krem gibi diğer leke giderici kremler de aynı amaç ile kullanılmaktadır. Bu kremler;

 • Güneş lekelerini ortadan kaldırır.
 • Hamilelik lekelerinin giderilmesini sağlar.
 • Hormonal bozukluktan kaynaklı lekeleri yok eder.
 • Yaşlılığa ve güneşe bağlı olarak oluşan kahverengi lekelerin giderilmesini sağlar.
 • Özellikle doğumdan sonra oluşmuş çatlakların giderilmesi ve selülit oluşumunu önleme için kullanılır.
 • Sivilce lekelerinin giderilmesi için kullanılır.

 

Tritone Forte Kremden En Etkili Sonuç Nasıl Alınır?

Bu krem her cilt tipine uygun olduğundan, yağlı, kuru ve karma her cilt tipinin leke tedavisinde kullanılabilir. Bu kremin etkilerini göstermesi için mutlaka cilde düzenli olarak uygulanması gerekmektedir. Bu şekilde en kalıcı ve en hızlı sonuç elde edilecektir.

Tritone Forte Krem Nasıl Kullanılır? Çeşitleri Nelerdir?

Trotine krem haricen temiz ve kuru olan deri yüzeyine sürülerek uygulanan bir kremdir. Tritone Forte, cilt üzerinde leke bulunan bölgeye az bir miktar pamuk yardımı ile cilde sürülür. Kremin cilde yedirilmesi için elle sorunlu bölge bir kaç dakika ovalanır. Tritone Forte, sabah ve akşam vakitlerinde, günde 2 kez olarak her gün sürülmelidir. Bu krem ile cilde tedavi uygulandığı zaman cilde kremin yanında ek olarak mutlaka güneş kremi sürülmelidir. 30 faktörlü bir güneş kremi yeterli olacaktır. Tritone hangi ülkenin diye merak edenler varsa, bu krem yabancı ülke patentli olan bir leke kremidir.

Tritone krem 30 gram kutularda reçetesiz olarak eczanelerde bulunabilir. Bu kremin doktorlar tarafından yazılan reçete ile de satışı yapılmaktadır.

Tritone Leke kreminin eczanelerde bulunan 4 farklı çeşiti vardır. Bunlar;

 • Tritone Güneş Koruyucu
 • Tritone Krem 30 gr
 • Tritone SPF 30 Krem 30 gr
 • Tritone Forte Krem 30 gr’dır.

Tritone Forte Kremin İçeriğindeki Etken Maddeleri Nelerdir?

Tritone Forte Krem içeriğinde bulunan; %2 miktarda Kojik asid, %2 miktarda Askorbik asid ve %0.1 miktarda bulunan Glabridin yani Licorice ekstraktı sayesinde ciltte bulunan lekeleri gidermektedir.

Tritone Forte Kremin Yan Etkileri Nelerdir?

Tritone Forte kremin kullanıcıları üzerinde yan etkileri çok nadir olarak görülmüştür. Bu kremi cildinize ilk uyguladığınız anda, kremin uygulandığı bölgede hafif batma, yanma ve hafif kaşıntı olabilir. Bu durum ilk kullanım için tamamen normal olduğundan, endişe edilmesi gereken bir durum değildir.

Kaşıntı ve batma hissi bir kaç kullanımda hala devam ediyorsa, kremin bırakılması ve kullanılmaması gerekmektedir. Beklenmedik etkiler görüldüğünde mutlaka bir doktora danışılmalıdır.

Krem göz ve dudaktan uzak tutulmalı, bu bölgelere krem temas ettirilmemelidir. Bu bölgeler ile kremin temas edilmesi halinde tahrişler gözlemlenir. Bu bölgelere krem temas ettiyse, bol sui le yıkanmalı ve mutlaka bir doktora başvurulmalıdır.

Etiketler

1 Yorum

 1. merhaba ben de bu kremden almak istiyorum ama yazınızda müdayimi var demişsiniz expigment ve madacascol gibi
  size sorum şu bu ürün bu kadar pahalı iken diğer ürünler daha ucuzken bu ürünü neden tercih edeyim ayın işlemi diğer ürünler yapıyorsa neden bunu alayım
  birde ben expigment kullanan biri olarak hiç memnun kalmadım bu üründen memnun kalırmıyım aklımda soru işareti kaldı yazınızı okuduğumda