Ünlülerin Cilt Bakım Kremleri

Yazar Yorum Yap 1.034
Ünlülerin Cilt Bakım Kremleri

Derimiz tüm vücudumuzu kaplatan, dış etkenlerden vücudu koruyan bir organdır. Oldukça büyüktür ve bizim dış görünüşümüz üzerinde çok etkilidir. Yediğimiz-içtiğimiz şeyler, uykumuzu yeterli almamız ve koruma önlemleri almamız ten güzelliği ile doğru orantılıdır. Cilt için gerekli olan nemi sağlamak, bol su içmek, güneşten korunmak çok önemlidir. Her yaşta cilt sağlığı önemlidir ve birtakım çözümler vardır. Genç yaşlarda sık görülen akne gibi sorunlar yaş ilerledikçe çeşitlenir. Korunmasız bir cilt çabuk yaşanır. Yaş aldıkça kırışıklıklar ve çizgiler yüz hatlarına yerleşir. Bunlarla baş edebilmek için pek çok yöntem vardır. Yüze, dudağa ve ellere uygun bakım ürünleri kullanmak, cildi ihmal etmemek önemlidir. Dudakların kurumasını engellemek yaz kış önemlidir. Kış mevsiminde soğuk nedeniyle kuruyan dudaklar yaz mevsiminde de sıcaklık nedeniyle nemini kaybeder.

İletişim araç ve yayınlarında gördüğümüz, dergilerin kapaklarını süsleyen meşhur kişilerin en çok özendikleri de cilt sağlıklarıdır. Ünlülerin taze, pürüzsüz tenleri bizi cezbeder. Göz önündeki insanlar işleri gereği olarak da ciltlerine çok önem verirler. Ünlüler de her yaşta daha iyi görünmek ve güzelliklerini korumak için çareler başvuruyorlar. Onlar da suyun ve nemlendiricilerin önemini biliyor, güneşten ciltlerini koruyorlar. Fakat sadece bu temel ve basit önlemler tabi ki çok fazla yeterli olmaz. Tanıyıp beğendiğiniz ünlü insanlar kendi ciltlerine uygun ve isteklerine yönelik ürünler kullanmaktadır. Işık ışık, göz alıcı bir güzelliğe sahip olmak için en iyi ve en doğru kremleri kullanmaya çalışıyorlar. Bu kremler çoğu zaman güneşten de koruma özelliğine sahiptir. Kremleri yıkanmış, temiz cilde yavaşça sürmek gerekir. Doğru krem tercihi yaşa ve cilt tipine göre seçilir. Mevsimler, coğrafya da seçilen ürünün doğru olmasında etkilidir. Yüz ve dudaklara uygun koruyan ve yumuşatan ürünlerin seçimi ve düzenli kullanımı önemlidir. Farklı markalar farklı ücretlere ve özelliklere sahiptir.

Ünlülerin Cilt Bakım Kremleri

Ünlülerin kullandığı cilt bakım kremleri örnekleri verecek olursak Shiseido markasını söylemek gerekir. Shiseido waso mega hydrating kremi yapılandırmadan bakım yapar. Havuç özü bulunan krem cildi canlandırır, tazeler ve nemlendirir.

Shiseido waso fresh jelly losyonu markanın nemlendiren ve gözenek küçükten bir ürünüdür.

Shiseido advanced super revitalizer, Shiseido future solutions lip & ete contour regenerating de yüz, göz ve dudak ürünleridir. Yine dudaklar için markanın Shiseido benefiance wrinkle tesiste 24  full correction lip treatment ürünü çok etkilidir. Shiseido ultimune ve Shiseido firming massage mask markanın diğer çok tercih edilen ürünleridir. Firming massage mask cildi sıkılaştırıcı ve nemlendirici etkiye sahiptir.

Ünlülerin kullanıp tavsiye ettiği diğer ürünler antioksidan serumlardır.

Aquaphor cilt bakımı ünlülerin tercihi bir üründür.

Hydraphase Line, Anthelios SX markaları da ünlülerden duyulan, etkili ürünlerdir.

Etiketler